خرید از چین | خرید عمده از چین

امروزه با توسعه تجارت جهانی خرید از اقصی نقاط جهان و از آن جمله خرید از چین و تجارت با چین امری متداول و کاملا عادی شده است. با توسعه تجارت و سفارش کالا از اقصی نقاط جهان و در راس آن سفارش از چین توسط کسب و کارهای بین الملی منجر به افزایش رفاه افراد جامعه در کشورهای مختلف با تقریب خوبی به سطح مشابهی میل می کند. البته سرعت این حرکت در فرهنگ ها، کشورها و ملت های مختلف گوناگون می باشد.

در برخی از کشورها تجارت آزاد با تعرفه های گمرکی بسیار پایین مورد تایید دولت قرار گرفته و عضویت در سازمان تجارت جهانی (WTO) تمایل به خرید از خارج و خرید از کشورهای دیگر را افزایش داده است. در برخی از کشورها توسعه سیاست های دفاع از تولیدکنندگان داخلی و نگرش کوتاه مدت به کسب منافع برای کسب درآمد و اشتغال زایی کوتاه مدت رفاه مصرف کنندگان را از میان برداشته است.

 

شرکت واردات و صادرات کارا

شرکت بازرگانی صادرات و واردات ترخیص کارا در تمام حوزه های خدمات بازرگانی، واردات کالا ، صادرات، ترخیص کالا از گمرک و … به ارائه خدمات می پردازد.

در صورتی که شما قصد واردات از ترکیه ، واردات از چین ، واردات از اروپا و … را داشته باشید با ما تماس بگیرید. ما به عنوان یک شرکت ترخیص کالا همچنین شما را در زمینه های ترخیص یاری می نماییم.

برای تماس با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

 ۰۲۱۲۲۶۳۹۵۷۹  – ۰۲۱۲۲۶۳۹۵۸۰

 

در این بین خرید کالا از چین یکی از عمده ترین دغدغه ها و نیازهای بازرگانان و شرکتهای واردات صادرات در حال حاضر می باشد. شرکت های واردات و صادرات با خرید عمده از چین قیمت هایی خود را به حداقل می رسانند و با توجه به کم بودن هزینه های تولید در کشور چین و با کاهش هزینه های واسطه گری و خرید مستقیم از چین می توانند خرید عمده از چین را با حداقل هزینه انجام دهند.

واردات کالا از چین از جمله مهم ترین واردات به کشور با بیش ترین میزان  را دارد. بازرگانان و شرکتهای بازرگانی واردات و صادرات فراوانی با خرید از چین محصولات و کالاهای مورد نظر خود را وارد ایران می کنند. برای خرید عمده از چین بازرگان نیاز دارد تا تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر چینی را شناسایی کند تا دچار ضرر و زیان  نگردد.

آمار خرید کالا از چین

بر اساس آمار به دست آمده از گمرک جمهوری اسلامی ایران می توان گفت که سهم ارزشی خرید کالا از چین در سال ۱۳۹۴ به میزان ۲۵٫۲۲ درصد بوده است و در سال ۱۳۹۵ این سهم ۲۴٫۶۲ درصد می باشد. در نتیجه می توان بیان کرد که درصد تغییرات ارزش دلاری خرید کالا از چین ۲٫۶۴ می باشد. از آن جایی که یک چهارم واردات کالا به ایران از چین صورت گرفته است می توان به خوبی متوجه شد که تجارت با چین برای بازرگانان از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرکت خدمات بازرگانی ترخیص کارا با ارائه خدمات بازرگانی و راهنمایی های خود و دفتر رسمی خود در شانگهای چین می تواند کار واردات از چین و در کل تجارت با چین را برای بازرگانان و شرکتهای بازرگانی واردات و صادرات تسهیل نماید. خرید در چین توسط دفاتر شرکت بازرگانی واردات صادرات ترخیص کارا امری کاملا استاندارد شده، حقوقی و تضمین شده است.

بازرگان و شرکت واردات کالا با سفارش کالا از چین به دفاتر شرکت بازرگانی واردات و صادرات ترخیص کارا می توانند در حداقل زمان ممکن لیست مناسبی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان کالا جهت خرید کالا از چین در اختیار داشته باشند. با اولویت یندی هایی که توسط شرکت بازرگانی واردات کالا ارائه می شود شرکت بازرگانی ترخیص کارا می تواند طبقه بندی مناسبی را با توجه به تعهد و وسایق و اعتبارسنجی شرکت تولیدکننده و فروشنده کالا در چین مشخص نماید.

 

خرید از چین خرید عمده از چین سفارش کالا از چین تجارت با چین خرید کالا از چین

 

سفارش کالا از چین | تجارت با چین

شرکت واردات از چین ترخیص کارا با توجه به مهارت خود در خرید کالا از چین و خرید مستقیم از چین برای بازرگانان خرید کالا از این کشور را تسهیل می نماید. توصیه می شود تا بازرگانان و شرکت های صادرات واردات خرید خود را به صورت عمده انجام دهند تا شرکت واردات صادرات کارا بتواند هزینه های خدماتی را به حداقل برساند. خرید عمده از چین باعث سرشکن شده هزینه های خدمات گمرکی، بازرسی و خدمات ثبت سفارش و مجوزهای واردات می شود و توجیه اقتصادی بالاتری برای بازرگانان خواهد داشت.

شرکت واردات کارا با سفارش کالا از چین می تواند در حداقل زمان خرید از چین را برای شرکت های بازرگانی محقق کند و با توجه به توانمندی و استقرار دفتر حقوقی در این کشور می تواند به صورت قانونی خرید ها را توسط وکلای حرفه ای خود در چین بر اساس یک قرارداد قابل اتکا و مورد توصیه و مورد تایید اتاق بازرگانی ایران در چین انجام دهد.

به تمامی شرکت های وارد کننده کالا توصیه می شود تا به هیج وجه خرید از چین را به صورت شخصی و بدون استفاده از مشاوره و خدمات بازرگانی حرفه ای و حقوقی این شرکت در چین انجام ندهند به واسطه این که سوابق تخلفات و کلاهبرداری های بسیار زیادی ذن به خلاف کار بودن و ریسک بالای تجارت با چین را افزایش داده است.

واقعیت امر عدم توجه بازرگانان به امور حقوقی و عدم دانشکافی در این خصوص می باشد که قطعا از یک تاجر انتظار نمی رود که این دانش را داشته باشد. اما توانمندی های حقوقی شرکت بازرگانی کارا می تواند با مکاتبات و مذاکرات بازرگانی در خرید عمده از چین کاهش قیمت بالایی را برای بازرگان در بر داشته باشد و در عین حال این شرک توسط قراردادهای منسجم، مدون و از پیش تایید شده می تواند بار حقوقی بالایی را به تولید کننده چینی اعمال کرده تا احتمال کلاه برداری و احتمال از بین رفتن مال بازرگان و شرکت های وارداتی را به حداقل رساند.

همچنین با استفاده از ترم های مناسب در قراردادها ، نظارت بر حمل و نقل بین المللی، بازرسی در مبدا و بازرسی کارخانه در حین تولید و بازرسی در هنگام حمل کالا توسط کارکنان و نیروهای شرکت واردات صادرات کارا در چین می توان احتمال ریسک را کاهش دهد. و استفاده از ترم های بیمه و کاهش هزینه ها اخذ این خدمات بازرگانی از بنگاه های متمرکز باعث می شود تا بازرگان در کوتاه مدت کاهش هزینه های خود را احساس کند و در بلند مدت کاهش ریسک خود را کاملا لمس نماید.

ریسک برای بازرگان بسیار امر مهمی است. شرکت بازرگانی واردات صادرات اگر با ۱۰ درصد ریسک مشغول به فعالیت باشد قطعا تا بار دهم محموله تجارت خود را از دست خواهد داد و کاهش این ریسک به شدت در پیش برد اهداف بازرگانی و تجارت اهمیت بالایی دارد خرید در چین، خرید از چین، سفارش کالا از چین توسط شرکت ترخیص کارا در حداقل زمان ممکن محقق می شود.

خرید کالا از چین را به متخصصان ترخیص کارا بسپارید تا با خرید عمده بتوانند در حداقل زمان ممکن وصول کالا را به صورت قانونی با حداقل ریسک محقق نمایند.